Nie wiem jak to jest z wami, ale mi jest stosunkowo trudno pisać o sobie, a tym bardziej o swoich zaletach, ale postaram się pokrótce napisać trochę o sobie. Mam na imię Łukasz i pochodzę z małego miasteczka Miłosław w Wielkopolsce, mam 24 lata. Studiowałem na PWSZ Gniezno, gdzie zdobyłem dyplom inżyniera oraz Politechnice Poznańskiej, gdzie uzyskałem dyplom magistra. Moje zainteresowania to przede wszystkim programowanie, aktualnie głównie aplikacje internetowe w języku PHP, ale może i również się zajmę pisaniem aplikacji pod okienka i urządzenia mobilne. Poza tym interesuje się motoryzacją, muzyką (szczególnie elektroniczną – trance), nowymi technologiami – ostatnio przede wszystkim rozwiązaniami mobilnymi (chyba jestem fanbojem marki Nokia) oraz grami z serii Tycoon oraz całą serią Grand Theft Auto.

Jeśli chodzi o moje e-life to można mnie znaleźć od czasu do czasu w serwisach, które wymieniłem na swojej stronie domowej. Do komunikacji preferuje protokół XMPP oraz e-mail (do znalezienia na stronie domowej).

To chyba tyle nudzenia i smęcenia o mnie, mam nadzieje, że teksty, które będę publikował w oczach wielu będą ciekawe 🙂 Z tego też miejsca pozdrawiam moja ukochaną Ilke :*